הלוחות הגרפיים המובילים בעולם Kensington Xencelabs Plustek Dr Board Dr Board Dr Board be-eZ Twitter Twitter Arigent's Blog
RSS
מדיניות החזרת מוצרים

ניתן להחזיר כל מוצר שנרכש ב"אריג'נט", ובלבד שהוחזר באריזתו המקורית במצב חדש תוך 14 ימים מיום רכישת המוצר בהצגת חשבונית הרכישה. הקונה רשאי לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. התשמ"א - 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן"), אולם, ביטול עסקה כרוך בתשלום כמפורט בחוק הגנת הצרכן ובהוראות התקנון. בכל מקרה של ביטול יחויב המזמין בסך של - 5% מסכום הרכישה או 100 ש"ח , הנמוך מביניהם.

החזרת המוצר תתאפשר רק עבור מוצר שיוחזר באריזתו המקורית, ללא פגם במוצר, ללא פגם באריזתו המקורית, ולא נעשה בו שמוש - לרבות חיבור למקור מתח

לא ניתן להחזיר מוצר שניתן להקלטה, שיעתוק או שכפול, שאריזתו המקורית נפתחה או מוצרים לפי הזמנה מיוחדת. על הקונה להודיע ל"אריג'נט" על ביטול העסקה בכתב, באמצעות פקסימיליה, דואר או דואר אלקטורני תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר.

א. אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם "אריג'נט" ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה - הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת ש"אריג'נט" הוציאה והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה.
ב. במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם (על הקונה להודיע מיידית על כך ל"אריג'נט"), לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה, ריבית חברת כרטיסי האשראי או דמי טיפול. בגין הטיפול בתקלה.
© כל הזכויות שמורות לאריג'נט בע"מ   |   לינקולן 12 ת"א, 6713404   |   טלפון: 03-5615322   |   פקס: 03-5615277